Ubezpieczenie w czasie urlopu

Jedziemy wypoczywać, więc nie myślimy zazwyczaj o złych rzeczach jakie mogą nas spotkać w czasie urlopowych wojaży. Takie podejście jest niby naturalne, ale pamiętajmy, że przezorny zawsze ubezpieczony. Skoro tak, to może warto pomyśleć o nadzwyczajnym ubezpieczeniu tylko na czas wyjazdu? Nieco wyżej pisaliśmy o świadczeniach NNW, które są standardowo oferowane przez biura podróży, jeśli właśnie z nimi wybieramy się na wakacje. Co innego jednak, gdy organizujemy sobie pobyt samodzielnie, bez fachowego pośrednika.

www.plywalniakapry.pruszkow.pl Kobiety coraz częściej sięgają po seksowne figi erotyczne damskie, aby uwydatnić swoje kobiece piękno.

Nie będziemy mogli w takiej sytuacji liczyć na żadną ochronę, chyba że sami o nią zadbamy. Rośnie liczba towarzystw, które proponują klientom krótkoterminowe ubezpieczenia obejmujące pojedyncze wyjazdy. Dotyczy to głównie podróży zagranicznych, albowiem w innym kraju lista zagrożeń jest dłuższa. Większe są też komplikacje związane z ewentualną hospitalizacją i transportem, jeżeli trzeba zapewnić osobie rannej lub chorej specjalne warunki.

Jeśli ubezpieczony umrze w czasie podróży, możliwy jest też zwrot kosztów przywozu zwłok do kraju.